Üye: edevlet

Üyelik zamanı: 1 ay (23 Ocak)
Tür: Kayıtlı üye
Ekstra ayrıcalıkları: Yorumlayabilir
Tam adı:
Yer: istanbul
Site Adresi: http://ozgurlukicin.com/teknoloji-haberleri/edevlet-giris-4a-hizmet-dokumu-sgk-e-bildirge-sgk-ise-giris-bilgileri/
Hakkında: 08 Aralık 2017 Yeni hizmet duyurusu hakkında : Turkiye.gov.tr e-Devlet Kapısı üzerinden yeni hizmetler siz değerli halkımızın kullanımına açılmıştır.

E-devlet sitelerinin daha işlevsel hale gelmeye başlaması ile beraber bütün vatandaşlar bu sitelere ihtiyaç duymaktadır. Çünkü bilgilerin güncel şekilde verilmesi ve neredeyse her bilgiye kolayca ulaşılabilmesi sistemleri daha işe yarar hale getirir. Özellikle de son birkaç yıl içerisinde gerekli olan bütün bilgiler, dosyalar ve benzeri her şey elektronik ortama aktarılmıştır. Böylece vatandaşlar ulaşmaları gereken bütün bilgilere kolayca ulaşabilir, bunları diledikleri zaman kullanabilirler. Kurumlara verilmek üzere hazır edilmesi gereken belgeler de e-devlet siteleri içerisinde yerine almıştır.
Bütün kurumların ayrı sistemleri vardır. Sistemler farklı adresler üzerinden hizmet vermeye devam eder. Böylece ortaya çeşitli karışıklık ya da aksaklıkların çıkması da tamamen engellenmiş olur. Emeklilik süresi gelmiş vatandaşların hizmet dökümlerine başvurmaları gerekir ve buradan gerekli her türlü bilgiyi kolayca bulabilirler. 4A hizmet dökümü de bunlardan birisidir. Bu 4 kodları SGK tarafından iş yerlerine göre ayrılmış olan kodlardır. 4A, 4B, 4C ve 4D olarak bilinirler. Aynı zamanda çalışan kişilerin meslek gurupları da bu kodlar sayesinde belirlenir.

edevlet üyesine ait istatistikler

Puanları: 220 puan (3. sırada)
Soruları: 0
Cevapları: 3
Yorumları: 0
Oyları: 0 soru, 0 cevap
Verdiği Oylar: 0 artı oy, 0 eksi oy
Aldığı Oylar: 0 artı oy, 0 eksi oy

edevlet Duvarı

Bu duvara mesaj yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
...