Dizi mi izlersiniz?

0 oy
22 Ocak Yardım Masası kategorisinde misafir sordu

Takip ettiğiniz televizyon programlarını kaçırdınız mı? Canlı izleyemediniz mi? Hemen izleyecek vaktiniz yok mu? İşte bunlar için biz varız. İstediğiniz televizyon programını sizin için takip ediyor sistemimize ekliyoruz üstüne üstlük hiç silmiyoruz, hemen izleyebilmeniz için. Televizyon izlemek artık bizler için sıradanlaşan bir eylem olsa da kimi zaman tek hobimiz haline de gelebiliyor. yemekteyiz son bölümleri izleyebilirsiniz

Ortak zevklerimizi bir araya getiriyoruz. Değerli yorumlarınızı, görüşlerinizi değerlendiriyor aynı zaman da yorumlarınızda birbirinden güzel hediyelere sahip olabiliyorsunuz! Yanlış duymadınız.

Sistemimizde ne kadar yorum yaparsanız o kadar çekilişe katılır her hafta birbirinden güzel hediyelere sahip olursunuz. Ve ayrıca diriliş ertuğrul izlemek için ise diğer sitemiz trtizle.net hizmetinizde trt dizilerini artık kaçırdığınız için üzülmeyin diriliş ertuğrul, mehmetçik amare, payitaht abdulhamid bütün dizilerin son bölümlerini izleyebilirsiniz.

1 cevap

0 oy
23 Ocak edevlet (220 puan) cevapladı
Herzaman izleriz. İzlemeye devam edeceğiz :)

39 soru

18 cevap

1 yorum

19 üye

Hoş geldiniz, Motorlu Taşıtlar Vergisi sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
...