2016 Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemelerini gib.gov.tr üzerinden kampanyalı/taksitle ödeyebilir miyim?

+2 oy
4 Ocak 2016 2016 Vergileri kategorisinde Adem Çakır sordu
4 Ocak 2016 mtv düzenledi

2016 yılında da eski yıllarda olduğu gibi mtv ödemelerimi kredi kartına taksitle ödemek istiyorum. Bankaların taksit kampanya bilgilerini burada paylaşabilir misiniz?

2016 MTV Tablosu : Ne kadar ödeyeceğinizi öğrenin?

7 Cevap

0 oy
4 Ocak 2016 mtv (830 puan) cevapladı

MTV ODEMESI FINANSBANK`TA 4 TAKSIT

MOTORLU TASITLAR VERGISI’NI CARDFINANS ILE ODEYENLER, 4 TAKSIT FIRSATINDAN YARARLANACAK. MTV ODEMELERI WWW.VERGIKOLAY.COM.TR, WWW.GIB.GOV.TR, FINANSBANK SUBELERI, CEP SUBESI VEYA INTERNET SUBESINDEN 31 OCAK 2016’YA KADAR GERCEKLESTIRILEBILECEK.

FINANSBANK, FIRSATLARLA DOLU CARDFINANS DUNYASINA YENI BIR KAMPANYA KATTI. BUNA GORE, MOTORLU TASITLAR VERGISI MTV’YI CARDFINANS KREDI KARTLARI ILE ODEYECEK OLANLAR DORT TAKSIT IMKANINDAN YARARLANABILECEK.

KAMPANYADAN ODEMELERINI CARDFINANS KREDI KARTLARIYLA WWW.VERGIKOLAY.COM.TR, WWW.GIB.GOV.TR, FINANSBANK SUBELERI, CEP SUBESI VEYA INTERNET SUBESI UZERINDEN YAPAN HERKES YARARLANABILECEK. KAMPANYA, MTV ODEME DONEMI OLAN OCAK AYI BOYUNCA GECERLI OLACAK.

FINANSCILAR OLARAK MUSTERILERININ IHTIYACLARINI ANLAMAYA VE COZUM URETMEYE ODAKLANDIKLARINI BELIRTEN FINANSBANK ODEME SISTEMLERI GENEL MUDUR YARDIMCISI MURAT KORAS, “ARAC SAHIPLERININ ZORUNLU KALEMLERI ARASINDA OLAN MTV ODEMELERINDEKI YUKUNU AZALTMAK ICIN BU DONEMDE DE MTV KAMPANYASI DUZENLEDIK. BUTUN MUSTERILERIMIZE IYI YILLAR DILIYORUZ. HAYATI KOLAYLASTIRMAK ICIN 2016’DA DA FIRSATLAR YARATMAYA DEVAM EDECEGIZ” DEDI.

0 oy
4 Ocak 2016 mtv (830 puan) cevapladı

GARANTİ BANKASI MTV Ödemesine Piranha Table 119.90 TL

1 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesini garanti.com.tr Hızlı Ödemeler alanından, İnternet Şubesi, Cep Şubesi, Paramatikler (kartlı-kartsız menü) ve 444 0 333 Alo Garanti’den yapanlara Piranha tablet sadece 119,90 TL!

Hemen İnternet Şubesi, Ödemeler menüsü Devlet / Vergi adımı veya Cep Şubesi IOS ve Android uygulamalarından Bankacılık İşlemleri menüsü Ödemeler adımı ile hesabınızdan ya da kredi kartınızı kullanarak MTV ödemenizi yapın, 119,90 TL’ye Piranha tablet fırsatını kaçırmayın!

Garanti.com.tr, İnternet Şubesi, Cep Şubesi veya 444 0 333 Alo Garanti’den kredi kartı ile yapacağınız ödemeleri 3 taksit seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • 1 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini garanti.com.tr, Internet Şubesi, Cep Şubesi, 444 0 333 Alo Garanti veya Paramatikler'den (kartlı-kartız menü) yapan müşterilerimiz Piranha tableti 119,90 TL’ye satın alabilecek. (Piranha Zoom IV Tab 7.0 119,90 TL’ye, Aristo Q Tab 7.0 ise 159 TL’ye satın alınabilecektir.) Üstelik Internet ve Cep Şubesi’ne artık müşteri numarasına ihtiyaç duymadan sadece T.C Kimlik numarası ve parola ile giriş yapabilirsiniz.

 • İnternet Şubesi, Cep Şubesi ve 444 0 333 Alo Garanti’den kredi kart ile yapılan tüm MTV ödemelerinde 3’e varan taksit seçeneği sunulacaktır. garanti.com.tr’den yapılan ödemeler 3 taksite bölünecek olup, Paramatikler’den yaplan MTV ödemelerinde taksit seçeneği bulunmamaktadır.

 • Kampanya indirim kodları, MTV ödemesinin ardından en geç 2 Şubat 2016 tarihine kadar kısa mesaj ile gönderilecektir. SMS ile gönderilecek olan kampanya kodunun store.piranha.com.tr adresinde kullanılması gerekmektedir.
 • Kişiye özel üretilen kampanya kodlar, en geç 29 Şubat 2016 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirir.
 • Kampanya dahilinde 1 kişi en fazla 1 adet indirim kodu kazanabilir ve kullanabilir.
 • Kampanya indirim kodları sadece Zoom IV Tab 7.0, Aristo Q Tab 7.0 (3G) tabletlerinde geçerlidir. Zoom IV Tab 7.0 119,90 TL’ye, Aristo Q Tab 7.0 ise 159 TL’ye satın alınabilmektedir.
 • İndirim kodları para ile satılamaz, paraya çevrilemez veya başka kampanyalarla birleştirilemez.
 • Garanti Bankası ve Piranha, gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan Garanti Bonuslar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, AMEX, Bonus AMEX, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, Filo Card, EASY, Amex Business, Burgan Bonus, Burgan Bonus ticari kart, Şekerbank Bonus, Şeker Bonus ticari kart, ING Bonus, ING Pegasus,  ING  Bonus ticari kart, ICBC Turkey Bonus, ICBC Turkey Bonus ticari kart sahipleri faydalanabilir.
 • Bu kampanyadan Garanti Bankası iştirak ve personeli yararlanabilir.
0 oy
4 Ocak 2016 mtv (830 puan) cevapladı

Motorlu Taşıtlar Verginizi Akbank’tan ödeyin, Autowax hizmetlerinden %55’e varan indirim fırsatını yakalayın!

Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemesi için Akbank’a Gelin, Autowax’tan İndirim Kazanın!

akbank mtv 2016

1 - 31 Ocak MTV kampanya tarihleri arasında Akbank'tan motorlu taşıtlar vergisini ödeyenler kazançlı çıkıyor.
MTV sorgulama ve ödeme işleminizi Akbank MTV kampanyası ile yapın, seçili* Autowax hizmetlerinde %55’e varan indirim kazanın. Kampanyadan yararlanmak için, MTV ödeme işleminize ait Vergi Dekontunuzu veya Ödeme Alındı Belgenizi Autowax bayilerinde ibraz etmeniz yeterli.
MTV ödemenizi Akbank hesabınız veya Akbank kredi kartınız ile;

 • Akbank Direkt​'ten
 • Akbank Telefon Şubesinden,
 • Size en yakın Akbank Şube ve ATM'lerinden yapabilirsiniz.

Üstelik Akbank kredi kartınız ile yapacağınız 300 TL üstü MTV ödemelerinizde 3 taksit fırsatı da sizi bekliyor!**
Axess, Wings ve Free kredi kartınız ile ödemenizi www.gib.gov.tr adresi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi : Akbank MTV Kampanyası

0 oy
4 Ocak 2016 mtv (830 puan) cevapladı

İş Bankası Maximum Kart’ınızla www.isbank.com.tr/İnternet Şubemiz veya İşCep uygulamamız üzerinden ya da www.gib.gov.tr’ den 1 Ocak – 1 Şubat 2016 tarihleri arasında yapacağınız 200 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinizde 3 taksit fırsatı! Üstelik Bosch Car Service bayilerinde %30 indirim avantajı!

Kampanya Detayları:

 1. Kampanyamızdan Maximum özellikli İş Bankası kredi kartları ile yararlanabilecektir.

 2. Kampanyamız 1 Ocak – 1 Şubat 2016  tarihleri arasında geçerli olacaktır.

 3. Taksitlendirme kampanyamız 200 TL ve üzeri işlemler için geçerlidir.  Gib.gov.tr üzerinden yapılan 200 TL ve üzeri MTV ödemeleri 3 taksite bölünecek; İnternet Şubemiz ve İşCep uygulamamız üzerinde ise tek ödeme, 2 ve 3 taksit seçenekleri açık olacaktır.
 4. Ödemesini İş Bankası Maximum Özellikli kredi kartları ile taksitli olarak gerçekleştiren  müşterilerimize herhangi bir vade farkı yansıtılmayacaktır.
 5. 1 Şubat 2016 tarihine kadar belirtilen kanallar üzerinden Motorlu Taşıtlar Vergisini ödeyen müşterilerimize, ödemelerini gerçekleştirdikten sonra kampanyaya dahil Bosch Car Service bayilerinde 30 Haziran 2016 tarihine kadar kullanılmak üzere %30 periyodik bakım ve ücretsiz check-up avantajı sunan bir indirim kodu sms yoluyla gönderilecektir. Müşterilerimiz bu indirim kodunu göstererek indirim ve ücretsiz check-up fırsatından yararlanabileceklerdir.
 6. İndirim kodları işlem başına gönderilecek olup, müşterilerimize her MTV ödemesi için ayrı olarak gönderilecektir. Her bir kod tek kullanımlıktır.
 7. Ödemeler Bankamatik Kartları ile de yapılabilecektir. Bankamatik Kartları ile ödemelerini gerçekleştiren müşterilerimiz Bosch Car Service avantajlarından yararlanabileceklerdir ancak Bankamatik kartlarıyla yapılan ödemeler taksitlendirilmeyecektir.
 8. Kampanyamıza başvurmak adına sms gönderilmesine gerek bulunmamaktadır. 
0 oy
4 Ocak 2016 Adem Çevik (430 puan) cevapladı

YAPI KREDİ BANKASI WORDL CARD İLE HGS İLK 3 GEÇİŞİNİZ BEDAVA!

Verginizi Worldcard'ınızla yapikredi.com.tr, Yapı Kredi İnternet Şubesi, Yapı Kredi Mobil Şube'den veya www.gib.gov.tr'den 3 taksitle ödeyebilirsiniz.

Üstelik MTV ödemesini bu kanallardan herhangi biri üzerinden Yapı Kredi kredi kartı ile ödeyen veya şubelerimizdeki hesapları ile veya ATM'den ödeme yapanlara 1 Ocak - 29 Şubat tarihleri arasında HGS ile yaptıkları ilk 3 geçiş bedava!

world card mtv kampanyası

Bireysel internet/mobil şube şifreniz yoksa ya da şifrenizi unuttuysanız Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden hemen şifre alabilir, kullanıcı kodunuzu unuttuysanız T.C. Kimlik Numaranızla giriş yapabilirsiniz.

Kampanya Koşulları :

 1. 1 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında http://www.gib.gov.tr/, http://www.yapikredi.com.tr, http://www.worldcard.com.tr adresinden veya Yapı Kredi İnternet ya da Mobil Şube üzerinden Worldcard ile yapılacak olan 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıtlar Vergi ödemelerine 3 taksit uygulanacaktır.

 2. Taksit kampanyasına tüm Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka ve Anadolu Bank Worldcard’lar dahil olup, TEB Worldcard, Vakıfbank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.

 3. MTV ödemesine taksit yapmak istemeyen kart sahipleri 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan taleplerini ilettikleri takdirde 3 taksit uygulanmayacaktır.
 4. Yapı Kredi Şubelerinden veya ATM’lerden hesap üzerinden ödeme yapılabilecektir. Hesap üzerinden alınan ödemelere 3 taksit uygulanamamaktadır. Tüm ödeme kanallarından yapılan ödemeler HGS fırsatından faydalanabilecektir. HGS faydası ticari kartlar, ticari hesaplar ve lisanslı banka kredi kartları için geçerli değildir.
 5. Kampanya kapsamında 1 Ocak- 29 Şubat 2016 arasında HGS ile yapılacak olan ilk 3 geçiş bedava olacaktır. Ücretsiz geçişler, kampanya bitiminde tüm katılımcılar için 7 Mart 2016 tarihinden itibaren hesap özetlerine yansıtılacaktır.
 6. Kampanyadan yararlanabilmek için HGS'nizi Yapı Kredi'den almış olmanız ve Yapı Kredi bireysel kredi kartınızdan veya bireysel vadesiz TL hesabınızdan otomatik yükleme talimatı vermiş olmanız gerekmektedir.
 7. HGS’sini 1 Ocak 2016 öncesi almış olan müşteriler için, kampanya kapsamında bir müşteriye en fazla 10 TL geri ödeme yansıtılacaktır.
 8. HGS’sini 1 Ocak – 29 Şubat 2016 tarihleri arasında alan müşteriler için, kampanya kapsamında bir müşteriye en fazla 20 TL geri ödeme yansıtılacaktır.
 9. HGS başvurusu Yapı Kredi şubelerinden, Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden, Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'ndan ya da SMS yoluyla yapılabilmektedir.
 10. Kampanya Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel vadesiz TL hesabı ile ödenen Motorlu Taşıt Vergileri için geçerlidir.
 11. Kampanya dönemi öncesinde ve kampanya dönemi içerisinde (1 Ocak – 29 Şubat 2016), Yapı Kredi'den HGS alınmış olan plakalar ile yapılan geçişler kampanyaya dahildir.
 12. 29 Şubat ve sonrasında alınan HGS’ler kampanyadan faydalanamayacaktır. Sadece onaylı geçişler kampanyaya dahildir. Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından geçiş ihlali olarak değerlendirilen geçişler kampanyaya dahil değildir.
 13. HGS bakiye yüklemeleri kampanyaya dahil değildir. Sadece gişe geçişleri kampanyaya dahil edilecektir.
 14. Yapı Kredi’den aldığınız HGS detayınızı görüntülemek için İnternet Şubesi’ne girebilir, 4440444 Telefon Bankacılığı’nı arayabilir veya şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.
0 oy
4 Ocak 2016 Adem Çevik (430 puan) cevapladı

Ziraat Bankası Maksimum Kart MTV'de 5 Taksit Sunuyor.

​​Kampanya Koşulları:

 • Kampanya, 1 Ocak–3 Şubat 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan sadece Maximum özellikli Ziraat kredi kartları yararlanabilmektedir.
 • 75 - 250 TL’ye kadar 3 taksit, 250 ve üzeri işlemlere 5 taksit yapılabilmektedir.
 • 75 TL ve altı işlemlerde taksit yapılmamaktadır.
 • İşlemlerinizi Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi www.gib.gov.tr den, Ziraat İnternet Şubemizden, ATM ve Şubelerimizden yapabilirsiniz.
0 oy
4 Ocak 2016 Adem Çevik (430 puan) cevapladı

Halkbank Paraf Kart ile MTV 5 Taksit Fırsatı

 • 1 Ocak- 08 Şubat 2016 tarihleri arasında gib.gov.tr’ den gerçekleştirilecek MTV ödemeleri 500 TL’ ye kadar 3 taksit, 500 TL ve üzeri 5 taksit olarak gerçekleşecektir. 
 • Kampanya döneminde peşin ödeme opsiyonu geçerli olmayacaktır. 
 • Kampanyaya Parafly ve Business kartlar dahildir. 
 • İptal /iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. 

İlgili sorular

41 soru

18 cevap

1 yorum

21 üye

Hoş geldiniz, Motorlu Taşıtlar Vergisi sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
...